Przełożenie Całych Kół
Wymiana całych kół z wyważeniem
od 89 zł / 4 szt.
Cena zawiera podatek VAT
Usługa Zawiera:
  • Demontaż i montaż kół
  • Wyważenie kół
  • Wymiana opon
Naprawa Opony
Pomożemy dojechać do celu
od 49 zł / szt.
Cena zawiera podatek VAT
Usługa Zawiera:
  • Diagnoza usterki
  • Naprawa opony
Cennik

Przełożenie Całych Kół

Usługa obejmuje: demontaż, wyważenie oraz montaż całych kół. Podane ceny dotyczą kompletu 4 sztuk (w przypadku mniejszej ilości kół cena zmniejsza się o 30 zł)

Felgi Stalowe
99 zł / kpl.
TOP
Felgi Aluminiowe
119 zł / kpl.
Cennik

Wymiana Opon

Usługa obejmuje: demontaż kół, wymianę opon, wyważenie kół oraz montaż kół. Podane ceny dotyczą kompletu 4 sztuk (w przypadku mniejszej ilości kół cena zmniejsza się o 30 zł)

Felgi Stalowe
119 zł / kpl.
TOP
Felgi Aluminiowe do 16"
149 zł / kpl.
Felgi Aluminiowe od 17" do 18"
179 zł / kpl.
Felgi Aluminiowe od 19" do 20"
229 zł / kpl.
Felgi Aluminiowe od 21"
329 zł / kpl.
Cennik

Naprawy i Pomoc Drogowa

Naprawa Opony
40 zł

Cena dotyczy naprawy 1 opony. Naprawa przebitej opony za pomocą łatki lub wymiana wentyla. Jeśli opona nie nadaje się do naprawy wymieniamy na koło zapasowe lub wymieniamy na nowe opony.

Wymiana Koła Zapasowego
109 zł
Diagnoza Usterki
49 zł
Cennik

Dopłaty i Usługi Dodatkowe

Opony Run Flat
+ 30 zł / szt.
Samochód Dostawczy
+ 80 zł
Utylizacja Opon
15 zł / szt.
Dojazd poza granicami Szczecina
+ 5 zł / km

Informujemy, że do każdej usługi z dojazdem doliczamy kwotę 50 zł. Powyższy cennik obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od godz. 8:00 do 16:00 z wyjątkiem dni świątecznych oraz dni wolnych od pracy. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór usług związanych z oponami i kołami samochodowymi, takich jak sezonowa wymiana opon, naprawa uszkodzonych opon, wyważanie kół itp. Nasi pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy zapewnią profesjonalną obsługę i dbają o to, aby Twoje opony i koła były w idealnym stanie technicznym i bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące poszczególnych usług, zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem szczegółowym, który znajduje się na naszej stronie internetowej lub uzyskania więcej informacji kontaktując się z nami. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i z przyjemnością pomożemy Ci dobrać odpowiednią usługę.